101.Bölüm Özeti

  Nihat'ın evinin yanına yeni bir komşusu taşınır.Deniz içerisinde babasının da bulunduğu bir evde kalmaktadır.Fikret ise Deniz'in nerde olduğunu halen öğrenememektedir.Cevdet Arap Kadri'nin birlikte çalışma teklifini kabul ederek  çalışmaya başlar.Fikret, Cevdet'in Arap Kadri'nin yanında çalışmasına pek sıcak bakmaz.Sermet, Alişan'ın sünnet olmadığını öğrenince en yakın zamanda Alişan'ı sünnet ettirmeye karar verir.

    Selami arkadaşları tarafından oynanan define numarasını bir bir uygular.Deniz kaldığı evde yaşayan Haluk ile zorla evlendirilmeye çalışılır ve babasını yeniden hapse girmemesi için Haluk ile evlenmeyi kabul etmek zorunda kalır.Alim bir arkadaşı tarafından cebine koyulan sigara paketinin idare tarafından bulunmasıyla üç gün okuldan uzaklaştırılır.

    Musti deneme çekiminde başarılı olmasından sonra reklam çekiminde tanıtımını yaptığı arabanın içerisinden çıkamayınca ünlü olma hayalleri suya düşer. Fikret ve Nihat gazetede Deniz'in Haluk adında birisiyle evlenmeye karar verdiği haberini okuyunca çok şaşırırlar.