61. Bölüm Özeti

   Cevdet pazarda tezgah açar. Fakat avanta vermek istemediği kişiler tarafından tezgahı yıkılır. Cevdet Selma'ya söz verdiği için olay çıkartmaz. Fiko yeniden mağazada çalışmaya başlar.Alim Ece ile birlikte okuldan kaçarak bir yazarın imza gününe katılırlar. Bunu duyan Ece'nin babası oldukça sinirlenir ve Ece'den Alim ile arkadaşlık yapmamasını ister.

    Mine ile Alişan'ın anlaşmazlığı devam etmektedir ve Fiko çareyi Alişan'ı bir süreliğine Sermet'e vermekte bulur. Sermet önce bunu kabul etmez fakat daha sonra razı olur.İpek, Mine ve Zeynep'e mektup yollar Fiko bir an mektuplardan birinin kendisine geldiğini sanır.Ama daha fazla acı çekmemek için İpek'i unutmaya çalışır.Kudret bütün esnafı bir yere toplayarak gelecek "Şeker Bayramı"nı kutlar (ve bu bölümden itibaren Kudret diziden ayrılır).

    Nihat Canan'ın evine gelir fakat Canan'ın taşındığını ve Hamdi'nin kocası olmadığını öğrenince dolandırıldığının farkına varır.Fiko ağabeyi Cevdet'ten pazar yeri için avanta isteyen kişilerden Cevdet'i rahat bırakmalarını ister  fakat avantacılar Fiko'nun bu isteğini geri çevirerek ancak avanta vermesi halinde Cevdet'i rahat bırakabileceklerini söylerler.