65. Bölüm Özeti

   Fikret mağazada her işe yetişemediği için Sermet'i kendisine yardımcı olması için yanına alır ve birlikte çalışmaya başlarlar. Fikret ile Nihat, Hamdi ve Canan'ın dolandırmak istediği bakkal Seyfi'ye giderek bunların bir dolandırıcı olduğunu anlatır. Bakkal önce bunlara inanmaz ama daha sonra Nihat'ın anlattıkları doğru çıkınca Nihat'ın paralarını geri alabilmesi için ona yardım eder.

    Rasim Baba eski bir dostu olan Rüstem Ağa'ya  giderek Cevdet'in durumunu anlatır ve avantacılarla görüşerek Cevdet'in yakasını bırakmasını rica eder.Rasim Baba'nın isteğini kabul eden Rüstem Ağa  en kısa zamanda bu işi halledeceğini söyler. Fiko ile çocukları kiralık bir ev bulurlar ve bu evi beğenerek kiralamaya karar verirler. Yakup Dede ve Şule Fikret'e hamilelik oyununu inandırmak için planlar yaparlar. Fiko babası  ve annesini tatil için Foça'ya yolcular.

    Alim'in Deniz ile çalışmaları her geçen gün daha da iyiye gider. İpek ,Nihat ve Fiko'ya Amerika'dan mektup gönderir.Ve Fiko buna çok sevinir.İpek mektubunda çok iyi olduğunu bildirir.Nazif Hoca'nın yeğeni Fikret'in yanına gelerek gerçek mirasçının kendisi olduğunu söyler..