68. Bölüm Özeti

   Fikret çocuklarına Nazif Hoca'nın yeğeninin çok yoksul durumda olduğunu ve mağazayı ona vermesi gerektiğini söyler. Nihat Antalya tatilinden geri döner.Şule,Fiko'nun peşini bırakmaz ve Fiko ile yeniden beraber olmayı kafasına koymuştur.  Zeynep arkadaşları ile birlikte kaset çıkartmak için kendilerine destek olacak plakçı aramaktadır. Ancak destek olacak plakçı bulamayınca kendi çabalarıyla kaset çıkartmaya çalışmaktadırlar.

    Fikret,Nazif Hoca'nın yeğeni Arif ile görüşerek mağazayı ona devreder. Arif buna çok sevinir.Ve kendisi de mağazayı bir başkasına satarak mağazadan elde ettiği paranın bir kısmını Fikret'e vermek ister fakat Fikret bunu kabul etmez. Deniz kirada oturduğu evin satılması nedeniyle evinden taşınmak zorunda kalır ve Fikret'in evine yakın bir yerde ahşap bir ev bularak buraya taşınmaya karar verir.Alim,çocuklar ile ilgili kompozisyon yarışması için Alişan'ın yaşadığı olayları kaleme alır.

    Yakup Dede Fikret ile Şule konusunda bir karara varmak için aile bireylerini bir araya toplayarak Fikret ve Şule'yi evlendirme çabasındadır. Ve Şule Fikret'ten hamile olduğunu söyler.Bunu duyan Cevdet çok sinirlenir ve Cevdet'in Fikret ile arası açılır.