70. Bölüm Özeti

   Şule ile Yakup Dede amacına yavaş yavaş ulaşmak üzeredir.Nihat,kahvesinde "Tavla Turnuvası" düzenler ve bu turnuvaya Deniz de katılır.Şule çocuklarına hamile olduğunun kesinleştiğini ,yakında Fikret ile yeniden evleneceğini söyler. Fikret ise Şule'nin hamile olduğundan halen kuşkulanmaktadır.Fikret bir yandan lise diploması için sınavlara hazırlanırken,diğer yandan da iş bulma çabasındadır.

    Yakup Dede,Fikret'in daha fazla işsiz kalmaması için Nazif Hoca'nın yeğeni Arif'ten mağazanın gelirinden kalan paranın Fikret'in olan payını alarak Fikret'e bir minübüs satın alır.Fikret'in, Deniz'e olan ilgisi git gide artmaktadır.Nihat'ın düzenlemiş olduğu "Tavla Turnuvası"nın finaline Deniz ve Nihat kalmıştır.Ve Deniz,Nihat'ı eleyerek şampiyon olur.Fiko yeni minübüsüyle birlikte çocukları ve Deniz ile birlikte pikniğe gider.

    Nihat,Fiko'ya Deniz'e aşık olduğunu ve Fikret'ten aralarını yapmasını ister.Deniz'e karşı aynı duyguları taşıyan Fiko,Nihat'ın bu sözlerini duyunca dayanamaz ve Nihat'la kavga etmeye başlar. Artık iki kan kardeş birbirlerine düşman olmuştur.