87. Bölüm Özeti

   Fiko ile  Selma Cevdet'in ve kızının yerini bulabilmek için her yeri ararlar ancak bir izine rastlayamazlar.Cevdet ise kızı ile birlikte bir otelde saklanmaktadır.İpek evinde rahatsızlanır.Nihat hemen bir ambulans çağırarak İpek'i hastahaneye yetiştirir.Fiko da hastahaneye gelerek İpek'e kan takviyesinde bulunur.İpek'in "Çocuk Kenti" projesindeki arkadaşları Çengelköy yakınlarındaki araziyi geri alabilmek için dava açarlar.

    Zeynep annesi Şule'den ayrılıp arkadaşları ile birlikte ev kiralamak ister ancak Şule buna izin vermez. İpek kendine gelir ve Fiko ile Nihat İpek'i evine getirirler.Cevdet Selma'yı arayarak yeniden barışmak ister Selma ise aralarında olan her şeyin bittiğini bir kez daha belirterek çocuğunu geri getirmesini ister. Cevdet'in bulunduğu otelin personeli Cevdet'in durumundan şüphelenerek Polise haber verir.

    Fikret ve Selma polislerle birlikte Cevdet'in bulunduğu otele gelirler.Cevdet kızı Emineyle birlikte otelin çatısına çıkarak otelden aşağıya atlamak ister.Fikret, Cevdet'i büyük uğraş sonucu ikna ederek Emine'yi annesi Selma'ya vermeye razı eder ama Cevdet amacından vazgeçmeyerek bu sefer kızı olmadan intihar etme girişiminde bulunur.