Bizler için büyük öneme sahip olan bu diziye bir şekilde emek vermiş kişileri sitemizde görmekten mutluluk duyarız.   Eğer siz de Süper Baba'nın teknik ekibinde ,oyuncu kadrosunda,kısacası herhangi bir alanda bu diziye emek verdiyseniz lütfen aşağıdaki formdan bizlere  ulaşınız.Gönderilen tüm formlar incelendikten sonra en kısa zamanda değerlendirilecektir..

Adınız Soyadınız:
Mail Adresiniz:

Ayrıntılı bir şekilde diziye verdiğiniz emekler:

 

 

 

 

 

     Bülent Bayık
   Aslında dizide bir bölüm oynadım,hayatımda unutmam,figüran diye gitmiştim ama çok güzel dialoglu bi rolüm vardı.Yakup Dede'nin kaybolduğu bölüm.Ataköy'de bir parkta çekmiştik gece saat ikide.Ben lacivert
 kot montlu bir genç, Dede bana yolu soruyor ve ben Dede'yle dalga geçiyorum.Unutamam hiç.
     Tahir Yılmaz-Ali Yılmaz-
    Işık asistanı Ali Yılmaz'ın kardeşiyim.Abimi 2 sene önce kanserden kaybettik o 4 sene bu hastalığı yenmek için
 mücadele etti, sette bilen bilir abim cok çalışkan ve efendi bir kişiliğe sahip biriydi belki bilmek istersiniz.
    Mert Paflak

  Yaklaşık 30 bölüm oynadım belki biraz fazla.Fikret'in  hapishanede tanıştığı köylü bir çocuğu  canlandırmıştım.Veysel adındaki köylü bir genç karakteri,hapishaneden kaçmaya çalışıp daha sonra da hapisten çıktıktan sonra sevgilisini kaçırıp evlenen doğulu bir çocuk.Sonra da Çengelköy'de Fikret'lerle beraber yaşamaya başlıyordu.

     Melih Borağan
    Son bir yılında Sanat Yönetmen Asistanı idim.
    Levent Ergün
    Dizide küçük ama bir o kadar da benim için büyük Avukat rolünü canlandırdım. Fiko hapse girdiğinde çocuklar ilk olarak bana gelmişti yardım istemek için ama ben onlara yoğun olduğumu söyleyip esas avukata yönlendirmiştim. Gerçektende unutamadığım anılarımdan birtanesidir benim için Sevgiler..